cs / en
 

Přehled o projektech, méně chyb a starostí.

PMportal je jedinečným nástrojem k řízení, evidenci a reportingu projektů, použitelný v prostředí jakékoliv organizace pro potřeby řízení svého projektového portfolia. Tento produkt poskytuje širokou funkcionalitu obsahující mimo jiné například zásobník zaměstnaneckých idejí, správu projektové dokumentace, plánování úkolů či vykazování práce. Díky našemu produktu je velmi snadné přeměnit dobrý nápad zaměstnance na nový projekt.

PMportal napomáhá ke zefektivnění práce všech lidí přicházejících v dané organizaci do styku s projekty. Náš produkt skvěle doplňuje jiné informační systémy a automatizuje či zjednodušuje řadu činností dosud prováděných ručně, komplikovaně nebo vůbec. 

Koupě našeho produktu Vám také přinese zlepšení pracovního prostředí. Nenabízíme totiž pouze proškolení Vašich zaměstnanců, ale také vypracování vhodné metodiky a zavedení kultury projektového řízení.

Naší největší výhodou je spousta zkušeností s projektovým řízením. Ve společnosti Icontio disponujeme dostatkem kvalifikovaných a dlouhodobě se vzdělávajících pracovníků, vlastnících četné certifikáty, včetně oblasti projektového managementu (Prince2, PMI, IPMA). Díky této skutečnosti jsme byli schopni použít naše znalosti a zkušenosti potvrzující naši domněnku, že nejpotřebnějšími rysy softwaru pro řízení projektových portfolií jsou pohodlný reporting, přehled o aktuálním stavu projektů a pořádek v dokumentaci.

PMportal může sloužit jako velmi účinným komplexní nástroj, stejně tak dobře rychlý a jednoduchý pomocník.